Zamówienia/Dostawy/Płatności

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:

1. Zamówienia są przyjmowane przez Stronę Sklepu lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłanej na adres info@AgiWind.com

2. Po złożeniu przez Klienta skutecznego Zamówienia, otrzyma on na podany adres poczty elektronicznej automatyczną odpowiedź ze Sklepu Internetowego potwierdzającą przyjęcie Zamówienia.

3. Czas rozpoczęcia realizacji Zamówienia pokrywa się z momentem wpływu zapłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu Zamówienia w przypadku płatności przelewem lub kartą kredytową.

4. Sprzedawca oświadcza, że obowiązującą Kupującego ceną sprzedaży poszczególnych Towarów lub Usług jest cena podana na stronie Sklepu AgiWind.pl w momencie złożenia zamówienia przez Kupującego. Ceny te są cenami brutto i obejmują podatek od towarów i usług w stawce obowiązującej w chwili realizacji zamówienia.

WARUNKI DOSTAWY:

1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary bez wad  za pomocą usług kurierskich lub Paczkomatow, (w przypadku przesylek zagranicznych Kurier i Poczta Polska) w zależności od preferencji klienta oraz kraju do którego mają być wysłane produkty.

2. Produkty wysyłane są w ciągu 1-3 dni od daty zaksięgowania płatności na naszym koncie. Wyjątek stanowią produkty, które w opisie produktu zostały oznaczone jako: "na zamówienie". Dla tych produktów po złożeniu zamówienia klient otrzyma informacje o czasie realizacji zamówienia.

3.  W przypadku, gdy Kupujący zaznaczył w formularzu lub druku zamówienia pozycję "Kurier" dostarczenie zamówionego Towaru nastąpi za pośrednictwem podmiotu świadczącego usługi kurierskie, przy czym orientacyjny termin dostawy wynosić będzie w tym przypadku 3 (trzy) dni robocze od dnia przyjęcia zamówienia (na terenie Polski). 

4. W przypadku, gdy Kupujący wybrał rodzaj dostawy Poczta Polska dostarczenie zamówionego Towaru nastąpi za pośrednictwem Poczty Polskiej, przy czym czas dostawy jest zależny od kraju do jakiego produkty mają być dostarczone (w przypadku dostawy na terenie Polski nie powinien przekroczyć 4 dni od daty przyjęcia zamówienia).

5. Kupujący pokrywa koszty dostarczenia Towaru, które są określone w cenniku znajdującym się na Stronie Sklepu. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju wybranej formy dostawy:

- przesyłka kurierska (kurier) – 15 zł brutto,

-paczkomaty 13 zł brutto,

- przesyłka pocztą polską – List/Paczka Polecona - cena zgodne z cennikiem Poczty Polskiej w zależności od kraju i wagi przesyłki.  (link do aktualnego cennika http://cennik.poczta-polska.pl/plik,1/cennik_uslug... )

WARUNKI PŁATNOŚCI:

1. W sklepie AgiWind.com stosowane są następujące formy płatności:

- przelew bankowy,

- Przelewy24

- Paypal

2. Konto bankowe Sprzedawcy (ART Agnieszka Kucharska-Zajkowska, Bank ING Bank Śląski SA, numer konta 73 1050 1025 1000 0092 2865 0264). Przy płatności przelewem tradycyjnym na konto bankowe w tytule przelewu podaj nr zamowienia lub imie i nazwisko zamawiającego.

3. Ceny produktów w sklepie AgiWind.pl podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT i inne podatki.

POZOSTAŁE:

1. Przywiązujemy ogromną wagę do sposobu, w jaki produkty AgiWind są dostarczane do naszych klientów. W razie braku towaru w magazynie, spowodowanego sprzedażą innymi kanałami, klient zostanie poinformowany o ewentualnym opóźnieniu w dostawie lub innych alternatywach.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jestsmy dostępni pod adresem: info@AgiWind.com

Zapraszamy serdecznie!