Ważne informacje dla konsumentów

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:

1. Zamówienia są przyjmowane przez Stronę Sklepu lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłanej na adres info@AgiWind.com

2. Po złożeniu przez Klienta skutecznego Zamówienia, otrzyma on na podany adres poczty elektronicznej automatyczną odpowiedź ze Sklepu Internetowego potwierdzającą przyjęcie Zamówienia.

3. Czas rozpoczęcia realizacji Zamówienia pokrywa się z momentem wpływu zapłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu Zamówienia w przypadku płatności przelewem lub kartą kredytową.

4. Sprzedawca oświadcza, że obowiązującą Kupującego ceną sprzedaży poszczególnych Towarów lub Usług jest cena podana na stronie Sklepu AgiWind.pl w momencie złożenia zamówienia przez Kupującego. Ceny te są cenami brutto i obejmują podatek od towarów i usług w stawce obowiązującej w chwili realizacji zamówienia.

WARUNKI DOSTAWY:

1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary bez wad  za pomocą usług kurierskich lub Poczty Polskiej w zależności od preferencji klienta oraz kraju do którego mają być wysłane produkty.

2. Produkty wysyłane są w ciągu 1-3 dni od daty zaksięgowania płatności na naszym koncie. Wyjątek stanowią produkty, które w opisie produktu zostały oznaczone jako: "na zamówienie". Dla tych produktów po złożeniu zamówienia klient otrzyma informacje o czasie realizacji zamówienia.

3.  W przypadku, gdy Kupujący zaznaczył w formularzu lub druku zamówienia pozycję "Kurier" dostarczenie zamówionego Towaru nastąpi za pośrednictwem podmiotu świadczącego usługi kurierskie, przy czym orientacyjny termin dostawy wynosić będzie w tym przypadku 3 (trzy) dni robocze od dnia przyjęcia zamówienia (na terenie Polski). 

3. Kupujący pokrywa koszty dostarczenia Towaru, które są określone w cenniku znajdującym się na Stronie Sklepu. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju wybranej formy dostawy:

- przesyłka kurierska (kurier) – 15,00 zł brutto,

- paczkomaty 13 zł brutto,

- przesyłka pocztą polską – List/Paczka Polecona - cena zgodne z cennikiem Poczty Polskiej w zależności od kraju i wagi przesyłki.  (link do aktualnego cennika http://cennik.poczta-polska.pl/plik,1/cennik_uslug... )

WARUNKI PŁATNOŚCI:

  1. W sklepie AgiWind.pl stosowane są następujące formy płatności:

- przelew bankowy,

- Przelewy24

- Paypal

2. Konto bankowe Sprzedawcy  ART Agnieszka Kucharska-Zajkowska, Bank ING Bank Śląski SA, numer konta 73 1050 1025 1000 0092 2865 0264. Przy płatności przelewem tradycyjnym na konto bankowe w tytule przelewu podaj nr zamowienia lub imię i nazwisko zamawiającego.

3. Ceny produktów w sklepie AgiWind.pl  podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT i inne podatki.

POZOSTAŁE:

  1. Przywiązujemy ogromną wagę do sposobu, w jaki produkty AgiWindsą dostarczane do naszych klientów. W razie braku towaru w magazynie, spowodowanego sprzedażą innymi kanałami, klient zostanie poinformowany o ewentualnym opóźnieniu w dostawie lub innych alternatywach.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jestesmy dostępni pod adresem: info@AgiWind.com  & tel. + 48691779315

Zapraszamy serdecznie!